in Dubai Silver 'a Hoşgeldiniz

Dubai Silver, kurulduğu tarihten bu yana gümüş takı alanında faaliyet gösteren ve sektörün yoğun rekabet ortamına kalitesi ile meydan okuyan bir firmadır. Ürünlerinde %100 saf gümüş kullanan ve yine saf ürün üzerine işlemeler yapan firmamız, “Gümüşte 1 Numara!” olarak anılmanın hakkını sonuna kadar vermiştir ve vermeye devam edecektir. “Kalite asla tesadüf değildir!” cümlesinin bilincinde olan, attığı her adımda bu cümle etrafında hareket eden Dubai Silver, çalışanları ile “gümüşün gülen yüzü” olmaya da devam etmektedir.

Kendimizi “gümüşün gülen yüzü” olarak tanımlamamız, sadece bir kelime oyunundan ibaret değildir. Firmamız, gümüşün gülen yüzü olmayı her hali ile hak eden ve yaşatan bir firmadır. Çünkü Dubai Silver firması olarak ailemize katığımız her çalışma arkadaşımızda aradığımız temel kriterlerden ilki gülen yüzdür. Bunun bilincindeyiz ki, ürünlerimiz ne denli kaliteli olursa olsun, müşterilerimize gülen yüz sunmadığımız sürece kendimizi “profesyonel” olarak nitelememizin imkanı yoktur. Bir Çin atasözünde de geçtiği gibi “Güler yüzlü olmayı bilmeyen, dükkan açmamalıdır.” Bu söz, küçük çaplı işletmeler için de, bizim gibi işini layığı ile yapan profesyonel firmalar için de geçerlidir.

Kendimizi “gümüşün gülen yüzü” olarak tanımlamamızın bir diğer nedeni de işleme bilgi ve becerimizdir. Yapılan iş sonucunda kaliteli bir ürün elde etmenin ilk yolu, yapılan işi sevmektir. Yaptığı işi seven kişilerin kalitesiz, görsellikten uzak bir ürün ortaya çıkarması söz konusu değildir. Bu sebeple diyoruz ki; biz, yaptığı işi seven, ürünlerine bir “eşya” olarak bakmak yerine bir emek ürünü olarak bakan iş arkadaşları ile çalışıyoruz. İçimiz rahat! Çünkü hem çalışanlarımızı memnun edip işlerini sevdiriyor, hem de sevdikleri işi yapmalarını sağladığımız için ürünlerden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Siz kıymetli müşterilerimizi de unuttuk sanmayın! Bir firmayı firma yapan da, ürünlerini kaliteli yapan da müşterilerdir, bunun farkındayız. Bu nedenle diyoruz ki, kaliteli ürün mutlu müşteri demektir! Yani sadece çalışanlarımızın değil, müşterilerimizin de yüzündeki gülümseme olmaya adayız! Çünkü her şey güzel şey gibi gülümsemenin de paylaştıkça çoğaldığına inanıyoruz. Bu sebeple müşterilerimizden beklediğimiz geri dönüşün olumlu olup olmadığını sadece ürünlerimizi beğenip beğenmedikleri ile değerlendirmiyoruz. Biliyoruz ki, eğer bir müşterimiz biz ve ürünlerimizle tanıştıktan sonra yüzüne gülümseme takıyorsa, işte o zaman başarmışızdır bir şeyleri. İşte o zaman hem gümüşte, hem müşterilerimizin gönlünde “1 Numara!” olmayı başarmışızdır.

Kendimize prensip olarak benimsediğimiz bir diğer unsura “sanat” diyebiliriz. “Yaptığınız iş ile sanatın ne alakası var?” diyenler ile de karşılaştık. Ancak biz, içerisinde sanat girmemiş bir ürünün özgün olabileceğine inanmıyoruz. Biz, büyük ailemizin bir parçası olan siz değerli müşterilerimize, her yerde görmekten bunaldığınız ürünler yerine sanatla özdeşleşmiş “özgün” ürünler sunmayı tercih ediyoruz. Bu sebeple sanatçı ruhumuzu her daim diri tutuyor, ürünlerimize yansıtıyoruz.

Ürünlerimize de, ürünlerimizin kalitesine de güveniyoruz! Çünkü biliyoruz ki, müşterilerimizin güvenini kazanmanın yolu, kendimize güvenmekten geçiyor. Bu sebeple kendimize güvenmemizi sağlayacak ürünler üretiyoruz ki %100 müşteri memnuniyeti kazanan bir firma olabilelim.

Müşterilerimiz için en önemli unsurun “güven” olduğunun farkındayız. Bu sebeple içinizde en ufak bir “Acaba?” bırakmamış olmak için KAPIDA ÖDEME imkanını sizlere sunuyoruz. En büyük güven göstergemizin 1868 yılından bu yana sektördeki varlığımızı koruyor olmamız olduğunu iddia etsek de, bununla yetinmeyip 7’den 70’e her kesime ve her cebe uyan takılarımızı bir de kapıda ödeme güvencesi ile sizlere sunuyoruz. “Biz zaten önceki deneyimlerimizden ne kadar güvenilir bir firma olduğunuzu anladık!” diyen müşterilerimiz için ise HAVALE/EFT ile hizmet verme imkanını da elimizden bulunuduruyoruz.

Hem “Gümüşte 1 numara!” olmayı, hem de en uygun fiyatlı gümüş takı ve aksesuarları size sunmayı nasıl mümkün kıldığımızı sorgulayanlar oldu. Dediler ki, “Madem bu kadar kaliteli ürünler sunuyorsunuz, fiyatlarınız neden bu denli uygun?”. Kendince haklı yönlerinde vardı. Çünkü bu durum, daha öncesinden alışkın oldukları bir durum değildi. Kalite ve uygun fiyat yan yana gelebilecek iki kavram olarak görünmüyordu. Çünkü biz Dubai Silver olarak henüz sektöre giriş yapmamıştık. Biz onlara sadece kar amacı güdülmeden, müşteri memnuniyeti geri plana atılmadan ürün üretilebileceğini ve bu şekilde de zirveye ulaşılabileceğini gösterdik. Biz, kaliteli ürünlere şişirilmiş fiyatlar vermeden de ulaşılabileceğini öğrettik. Ve iddia ediyoruz ki, sektörde var olduğumuz sürece uygun fiyata kaliteli ürün üretilebileceğini göstermeye devam edeceğiz!

Satışta Olan Kategorilerimiz

Erkek müşterilerimiz için Mardin, Midyat’ta bulunan şubemizde her gün yüzlerce Erkek Küpe, Erkek Kolye, Erkek Zincir, Erkek Yüzük, Erkek Saat, Erkek Tespih, Erkek Kol Düğmesi, Erkek Yaka Askısı, Erkek Broş üretilmektedir. Her gün yeni ürünler piyasaya sürdüğümüzü belirtmekten gurur duyduğumuzu da özellikle belirtmek istiyoruz.

Kadın müşterilerimiz için ise aynı şekilde Bayan Küpe, Bayan Kolye, Bayan Zincir, Bayan Hızma, bayan Yüzük, Bayan Bileklik, Bayan Bilezik, Bayan Halhal Bayan Şahmeran, Ayak Parmağı Yüzüğü, Bayan Toka, Bayan Broş Bayan kol düğmesi üretimi yapıyor ve sizlere sunuyoruz.

Firmamız hakkında detaylı bilgiler almak, ürünlerimiz hakkındaki soru ve isteklerinizi bize sunmak için www.indubaisilver.com ve www.indubaisilver.com.tr sitelerimizden bize ulaşabilir, güvenilir e-ticaret deneyimi kazanabilirsiniz.